Kraków

6 grudnia 2012 Written by

Oprawa muzyczna ślubu Kraków

 

            Członkowie  zespołu Animus Kwartet na stałe mieszkają w królewskim mieście – Krakowie. Miasto połączyło muzyków już podczas studiów na Akademii Muzycznej, gdzie od studiów poznawały  szeroki repertuar na kwartet smyczkowy. Pod okiem wybitnych profesorów i doktorów zespół prześledził literaturę muzyczną począwszy od barokowych utworów aż po współczesne, komponowane dla zespołu kwartety smyczkowe. Animus Kwartet to gwarancja pięknego kwartetowego brzmienia, wykonania ambitnego i z muzycznym sercem.

            Państwo Młodzi organizujący ślub w Krakowie mają szerokie możliwości wyboru kościoła, których jest bardzo wiele nawet w ścisłym centrum. Szereg opcji daje również oferta restauracyjno – hotelowa, proponując klientom różnorodne menu i atrakcje. Kwartet smyczkowy to niezapomniana oprawa muzyczna ślubu i wesela w obydwu miejscach. Wyjątkowo szeroki repertuar i możliwości wykonawcze takiego składu pozwolą Młodym i Gościom cieszyć się ich ulubionymi utworami.

Nasza oferta – oprawa muzyczna ślubu Kraków – to przede wszystkim klasa, wyjątkowe przeżycie, uwiecznienie wspaniałej chwili. Oferta dotyczy przede wszystkim Mszy Świętej ślubnej, podczas której Animus Kwartet wykonuje około sześciu utworów wraz z pięknie brzmiącymi marszami weselnymi. Ponadto kwartet smyczkowy często towarzyszy składaniu życzeń, proponując gościom utwory rozrywkowe. Podczas obiadu weselnego i pozostałych posiłków proponujemy utwory z lekkiej klasyki, jazzu, muzyki filmowej i musicalowej. Istnieje również możliwość zamówienia utworów na życzenie.

Zapraszamy na nasze występy na terenie całego Krakowa i okolic!

Napisz lub zadzwoń a zaprosimy Cię na próbę otwartą.

Copyright AnimusKwartet.pl