Muzyka na przyjęcie i do tańca

22 października 2012 Written by

Muzyka na przyjęcia i do tańca

 

Animus kwartet – Zespół na bankiet oferuje: 

 

1. Około 30 minutowy koncert – jako jeden z atrakcji przyjęcia, konferencji – wzruszający  i rozbudzający wyobraźnię krótki koncert repertuarem dostosowany do charakteru wydarzenia. Proponowany repertuar: muzyka klasyczna (od baroku po muzykę współczesną), rozrywkowa (muzyka filmowa, hity polskie i zagraniczne), taneczna.

2.  Muzyka w tle – zespół na bankiet to przede wszystkim uświetnianie wydarzenia, dobrze ustawiony w scenerii sali zespół, który zainteresowanym serwuje wyjątkowe utwory jednocześnie towarzysząc rozmowom lekkimi tonami jazzu i muzyki filmowej.
Proponujemy od jednego do pięciu 45 minutowych bloków muzycznych, różnorodny repertuar, dostosowany do potrzeb klienta i specyfiki imprezy.

3.  Muzyka do tańca – kwartet smyczkowy oferuje również chwile radosnego relaksu, wesołe i charakterystyczne tańce, podczas których zachęcamy gości do wstania od stołu. Proponujemy około 40 minutowy blok zawierający walce, polki i tanga.

4.  Koncert świąteczny w wykonaniu kwartetu smyczkowego lub kwartetu ze śpiewem (wokalistą lub wokalistką) – tradycyjne polskie i angielskie kolędy a także świąteczne utwory popularne w niepowtarzalnych aranżacjach to dla zespołu na bankiet  prawdziwa przyjemność wprowadzania świątecznej atmosfery ciepła  i serdeczności.

Cena powyższych opcji występu zespołu uzależniona jest od długości występu, wykonywanego repertuaru, odległości dojazdu do miejsca wydarzenia. Dlatego zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji w celu wstępnej wyceny kosztów przedsięwzięcia.

 

Copyright AnimusKwartet.pl